UP

Pytania, które zadajecie najczęściej

Czy wydajecie zaświadczenia ukończenia szkolenia ?
Oczywiście. Każdy, kto kończy kurs w naszej firmie otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu. Certyfikaty te często potrzebne są np. nauczycielom podnoszącym swoje kwalifikacje lub osobom poszukującym pracy. Na życzenie wydajemy również certyfikaty w języku angielskim.
Jak liczne są grupy szkoleniowe ?
To zależy od kursu. Staramy się jednak nie przekrać 9 osób. W szkoleniach z grafiki komputerowej lub projektowania stron www uczestniczy z reguły 2 - 6 osób.
Czy po szkoleniu z zakresu projektowania stron www będę w stanie modyfikować lub utworzyć firmową stronę www?
Z całą pewnością tak. Zapoznaj się z programami naszych szkoleń www. Po każdym z nich powinieneś bez problemu utworzyć stronę www.
Czy po szkoleniu z grafiki komputerowej będę w stanie rozpocząć pracę w agencji reklamowej ?
Tego nie możemy ci zapewnić ale wielu z absolwentów naszych kursów nie miało specjalnych problemów ze znalezieniem pracy w reklamie.
Jakie są kompetencje osób prowadzących szkolenia ?
Kursy są prowadzone przez osoby z wyższym wykształceniem kierunkowym i wieloletnich praktyków. Szkolenia www są prowadzone przez programistów i grafików, którzy uczestniczą aktywnie w kreowaniu i opiece nad wieloma serwisami www.

Z programów biurowych typu Excel, Access, Ms Project nasi instruktorzy posiadają doskonałe referencje często międzynarodowych firm.
Jak przebiega ewaluacja szkolenia ?
Każdy dział szkolenia jest zakończony krótkim zadaniem do wykonania.
Uczestnik szkolenia otwiera plik specjalnie przygotowany z danymi już wprowadzonymi i jasno określonym zadaniem do wykonania, które obrazuje omawiane zagadnienie. Wyniki mogą być sumowane i na końcu szkolenia, uczestnik zlicza swoje punkty.

Każdy uczestnik otrzymuje login i hasło do naszej "strefy klienta" na naszej www pod warunkiem, że wybrane szkolenie ma wsparcie online. Tam znajdzie materiały pomocnicze i przykładowe ćwiczenia wykonywane na szkoleniu lub dodatkowe ćwiczenia.

Nie wszystkie szkolenia mają rozbudowaną stronę z pomocami.
Czy szkolenia odbywają się jedynie w języku polskim ?
Kursy mogą być prowadzone w języku polskim, francuskim lub angielskim.
Gdzie odbywaja się szkolenia ?
Szkolenia otwarte, na które każdy może się zapisać i uczestniczyć odbywają się w salach w samym centrum Krakowa, okolice Piłsudskiego, okolice Placu Matejki w Krakowie.

Szkolenia zamknięte dla firm realizujemy w dowolnej wskazanej przez firmę zamawiającą lokalizacji. Może to być siedziba firmy lub ośrodek w dowolnym regionie Polski.

Zawsze informujemy uczestników szkolenia, gdzie odbędą się zajęcia.
 

Informacje

Artykuły

 
Valid   Icons from Glyphicons Free, licensed under CC BY 3.0Powrót do góry